RU

У Севастополі окупанти двічі невдало підірвали висотку: відео видео

26.12.2014, 15:15
5dc2b9ec444fa3e7db723f8fc260b83a.jpg
У Севастополі недобудований 16-поверховий будинок після вибуху встояв, відхилившись на 20 градусів, передає КрымИнформ. Другий вибух також не приніс результату. В даний час фахівці розглядають варіанти подальшого проведення демонтажу.

Так званий "уряд" Севастополя тимчасово відселено з небезпечної зони в радіусі 100 метрів від місця проведення вибухових робіт до 100 чоловік. На відстані 250 метрів від будівлі виставлено оточення, перекриті кілька вулиць.

Знесення будівлі на вулиці Капітанській здійснюється на підставі рішення Верховного суду РФ. Об'єкт окупантами був визнаний побудованим незаконно, без необхідних дозволів і проекту, на ділянці, не призначеній для цього. Представники замовника намагалися опротестувати рішення про демонтаж висотки. Про те, що рішення Верховного суду РФ обов'язково буде виконано, неодноразово заявляв так званий "губернатор" Севастополя Сергій Меняйло.

Відео: Dimitro Sevastopol

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини