RU

У СБУ заявили про запобігання чергового епізоду агресії РФ видео

11.07.2017, 17:06
Скріншот з відео
СБУ запобігла поширенняюспецслужбами РФ російської пропаганди і деструктивних матеріалів через мережу інтернет-сайтів, зареєстрованих на громадянина України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"СБУ запобігла черговому епізоду гібридної агресії Російської Федерації проти України. Зірвано намір іноземної спецслужби використовувати мережу з більш ніж десяти інтернет-сайтів для розповсюдження серед українців російської пропаганди і деструктивних матеріалів, що містять окремі заклики до вчинення злочинів, розслідування яких віднесено до компетенції органів державної безпеки", - сказано в повідомленні.

У СБУ повідомили, що в кінці 2014 року, під час перебування громадянина України на заробітках в Росії у нього на вокзалі Воронежа був викрадений паспорт.

За даними СБУ, російські спецслужби зареєстрували на цей паспорт близько десяти інтернет-сайтів
"Цей інформаційний ресурс країна-агресор почала використовувати як елемент гібридної війни для дестабілізації ситуації в Україні", - сказано в повідомленні.

Сайти були заблоковані. Згаданий громадянин України відмовився від роботи в РФ через погрози провокацій з боку російських спецслужб. відзначили в СБУ.

Протягом січня-червня 2017 року СБУ зареєструвала 34 кримінальних провадження проти користувачів російських соцмереж ВКонтакте і Однокласники, які поширювали заклики до повалення влади в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини