Згідно з представниками влади Лівії, посол США помер від задухи після того, як його автомобіль був обстріляний з гранатомета

Лівійська влада повідомляє про те, що в ході штурму американського консульства в місті Бенгазі загинув посол США в Лівії Крістофер Стівенс. За деякими даними, в результаті протестів, які  спалахнули увечері у вівторок, у Бенгазі загинули ще три співробітники американської дипмісії.

Держдеп США підтвердив поки смерть одного дипломата в Бенгазі, не називаючи його імені. Державний секретар США Хілларі Клінтон оприлюднила заяву, в якій підтвердила загибель співробітника консульства в Бенгазі і висловила "потрясіння" тим, що трапилося.

Повідомляється, що в ході нападу в Бенгазі озброєні люди увірвалися на територію консульства США, відкрили стрілянину і закидали будівлю гранатами. Згідно з представникам влади Лівії, посол США помер від задухи після того, як його автомобіль був обстріляний з гранатомета.

Приводом для протесту став знятий за допомогою американських продюсерів фільм, який, за твердженням протестуючих, завдає образу пророку Мухаммеду.

Відео: YouTube
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне