RU

У Конотопі модернізують вертольоти ЗСУ українським обладнанням видео

29.08.2017, 11:52
Мі-24ПУ1 (cкріншот з відеозапису)
В рамках диверсифікації компонентів російського виробництва на Конотопському авіаремонтному заводі Авіакон для вертольотів Мі-24 і Мі-8 створюється і встановлюється українське обладнання. Про це йдеться в повідомленні прес-служби держконцерну Укроборонпром.

"З метою реалізації програми імпортозаміщення в частині агрегатів системи управління двигунами Мі-24 був розроблений проект бюлетеня по заміні електронних регуляторів двигунів", - розповіли на підприємстві.

У квітні на Авіаконі успішно пройшли контрольні випробування Мі-24ПУ1 з вітчизняними агрегатами системи управління двигунами. Зараз цей вертоліт вже переданий Повітряним Силам ЗСУ.

Також на службу в ЗСУ надійдуть і модернізовані Мі-8МТ. У липні були проведені контрольні випробування цього вертольота з реєстратором вітчизняного виробництва, а зараз проходять випробування з новими метеолокатором, супутниковою навігаційною системою і резервною радіостанцією.

Дивіться також: Укроборонпром створив для ЗСУ два новітніх вертольота: інфографіка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини