В результаті вибуху одна людина загинула, ще чотири - з опіками й травмами госпіталізовані. Серед постраждалих - дитина, 2003 року народження

В результаті вибуху одна людина загинула, ще чотири - з опіками й травмами госпіталізовані. Серед постраждалих - дитина, 2003 року народження.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МНС, вибух без подальшого горіння стався напередодні о 21:15 в чернігівській квартирі на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку. За попередніми висновками, вибухнув газ.

Вибуховою хвилею пошкоджені перекриття у двох кімнатах між першим і другим поверхами, а також підлога між першим поверхом і підвальним приміщенням, вибито скло двох під'їздів будинку. Мешканці постраждалого будинку - 61 чоловік - тимчасово переселені до готелю міста й до родичів.

До пошуково-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт залучено підрозділи Територіального управління МНС в Чернігівській області, бригади комунальних служб міста. Створена комісія з розслідування причин вибуху, обстеження будівлі з метою його відновлення для подальшого проживання мешканців.

Відео: YouTube
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.