RU

У Будинку офіцерів побилися через "колорадські стрічуи": відео видео

10.03.2017, 17:26
Фото: скріншот відео
У київському Будинку офіцерів під час публічного звіту громадської ради при Держслужбі у справах ветеранів війни та учасників АТО сталася бійка: учасник війни в Донбасі Дмитро Різниченко вдарив члена ради, відставного генерал-полковника Віктора Палія. Відео інциденту опублікувало Громадське.

Конфлікт почався після того, як Різниченко заявив, що до організації "путінського флешмобу" під назвою "Безсмертний полк" в Києві 9 травня 2016 року причетні українські ветеранські організації.

Особливе обурення у присутніх на засіданні, основну частину яких складали люди похилого віку, викликали слова учасника АТО про георгіївські стрічки, які Різниченко назвав "колорадськими". Кілька ветеранів, в тому числі Палій, підійшли до промовця і вступили з ним у словесну перепалку. У цей момент Різниченко вдарив генерала головою в обличчя, після чого юнака силою вивели із залу.

Юрист Міністерства оборони Максим Діжечко в своєму Facebook опублікував відео продовження конфлікту, записане вже в коридорі. На ньому люди, які оточили Різниченка,  на підвищених тонах з'ясовують з ним стосунки. Під час сварки один з присутніх завдає учаснику АТО удар кулаком.


Діжечко також повідомив, що на Різниченка написали заяву в поліцію.

24 лютого 2017 року волонтери 
заявили, що до громадської ради при Міноборони пройшли нікому не відомі утворення замість авторитетних волонтерських організацій.


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини