RU

У суді члени С14 побилися з адвокатом підозрюваного: відео видео

28.09.2018, 17:21
Screenshot_2

У Житомирі, в суді у справі журналіста Василя Муравицького, якого підозрюють в зраді, відбулася бійка між адвокатом підозрюваного Андрієм Гожим і представниками праворадикальної організації С14. Про це повідомляє Укрінформ.

Видання зазначає, що зіткнення сталося відразу після того, як суд оголосив перерву в засіданні до 14:30.

Про причини бійки не повідомляється. На опублікованому відео чоловіка в залі суду хапають за одяг і штовхають невідомі. При цьому один з них говорить своїм товаришам: "Не чіпай його!". Після цього Гожий вставляє щось в рот, очевидно боксерську капу, і вступає в бійку.

Після нетривалої бійки на відео з'являється лідер С14 Євген Карась та каже чоловікові, щоб він проходив, на що той відповідає, що на нього напали.

На сторінці С14 в Facebook повідомляється, що "конфлікт стався з особою в шкіряній куртці". "Вона почала штовхати людей, після чого її відштовхнули. Далі ця кримінальна морда почала буквально битися. Це все видно на відео", - йдеться в повідомленні.

Що роблять члени київської організації в житомирському суді, на Facebook-сторінці С14 не повідомляється. Підозрюваного Муравицького вони називають "сепаратистом" і говорять, що їм "важливий законний вирок" для нього.

У серпні в СБУ повідомили, що припинили в Житомирській області діяльність місцевого блогера, нібито за вказівкою кураторів з Росії готував і поширював на шести пропагандистських інтернет-ресурсах антиукраїнські матеріали.

Комментарі

Останні новини