Атаки зазнали депутат Владислав Ентін від партії Наш Край і глава фракції Блок Петра Порошенка "Солідарність" Олена Кисельова

Сьогодні, 4 жовтня, під час сесії Миколаївської міської ради представники Соціал-національної асамблеї облили депутата Владислава Ентіна від партії Наш Край і главу фракції  Блок Петра Порошенка Олену Кисельову фекаліями. Про це повідомляє місцеве видання  Никвести.

Згідно з повідомленням, інцидент стався в сесійній залі. На засідання увійшли кілька людей зі склянкою екскрементів і хотіли облити Ентіна. Його спробувала "врятувати" Кисельова, яка схопила націоналіста за руку. В результаті фекалії потрапили на її плаття.

Відзначається, що депутат схопила юнака й спробувала вивести з сесійної зали. Біля входу почалася бійка. Ентін вихопив пістолет і почав погрожувати, що у нього є дозвіл на зброю і наступного разу він буде "захищати себе ним".

На відео чутно, як депутат Кисельова назвала бешкетників "малолітніми рудими чмошниками". Зараз вона дає свідчення поліції за даним інцидентом.

Сказано, що правоохоронці затримали кілька людей. Після перерви в сесійній залі відновилося засідання.

Сьогодні в Київраді облили зеленкою депутата групи "Київська команда", колишнього главу фракції "Самопоміч" Сергія Гусовського.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.