RU

У Борисполі вилучили 1,5 тис живих щигликів, вони гинуть: відео видео

17.01.2019, 15:22
Скріншот з відео

Митники в аеропорту Бориспіль вилучили 1600 живих щигликів, яких громадянин Лівану хотів вивезти літаком до Йорданії за підробленими документами. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Іноземець подав до митного контролю довідку на бланку одного з громадських об'єднань.

Як з'ясували митники, ця організація не займається виведенням птахів, а тільки реєструє їх. Також статут організації не передбачає видачу дозволів на вивіз птахів за кордон.

Загальна вартість птахів, згідно з наданою ліванцем підробленою довідкою, становить 80 тис грн, відзначили в ДФС.

Наразі митники склали протокол про порушення митних правил, а птахів вилучили до рішення суду.

"Птахи передані в одну з профільних обласних установ на відповідальне зберігання (в кінноспортивний комплекс Магнат)", - йдеться в повідомленні.

Згідно з сюжетом телеканалу Україна, щигликів утримують в тісних клітках. За словами волонтерів, третя частина птахів вже загинула. При цьому вони продовжують лежати в тих же клітинах з живими птахами, забрати трупики щиглів не можуть, тому що клітини опечатані.

Схожа ситуація сталася в Одеській області в жовтні минулого року. У морському порту протягом двох тижнів стояла трирівнева фура з 300 вівцями, частина яких загинула від голоду. Зусиллями зоозахисників овець, які вижили, вдалося врятувати.

Комментарі

Останні новини