"Ти повія - ні, ти": Мосійчук і Шахов зчепилися в ліфті видео

17.08.2018, 13:13
Сергій Шахов (спиною) і Ігор Мосійчук (в світлому піджаку)

Вчора, 16 серпня, після сутички в прямому ефірі нардепів Сергія Шахова та Ігоря Мосійчука ці двоє зчепилися ще раз, але вже в ліфті після програми. Відповідне відео виклав в YouТube телеканал Прямий.

Як видно на записі, обидва їхали в одній кабіні. Депутат від Волі народу порадив колезі з Радикальної партії Олега Ляшка "наступного разу думати головою", на що той кілька разів повторив "ти сам думай" і додав "ти ж за гей-парад". Шахов тут же назвав опонента "політичною повією", однак той парирував тим же.

Суперечка продовжилася ще кілька секунд, після чого Мосійчук, який після теракту ходить з тростиною, лівим джебом спробував дістати голову супротивника, однак промахнувся.

Шахов тут же схопив його правою рукою за шию ззаду, а лівою - за обличчя, притягнув до себе і кілька разів повторив: "Ти тварина". Їх швидко розняли - після того, як зняли сутичку на смартфони.

Читайте також: Депутати побилися після ефіру: відкрито кримінальне провадження

Під час ефіру конфлікт між нардепами досяг апогею після того, як Шахов порекомендував Мосійчуку перестати ходити по гей-парадам. Після цих слів "радикал" підбіг до свого колеги і зажадав вибачень, заявивши, що ніколи не відвідував цей захід.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю