RU

"Спровокуйте агресію": відео скандального тренінгу Тодурова видео

20.12.2018, 11:22
Борис Тодуров (фото - facebook.com/borys.todurov)

Отримав продовження скандал в Інституті серця: праворадикальна організація С14 виклала в YouTube відеозапис "скандального" тренінгу для співробітників установи, який проводився за участю головлікаря Бориса Тодурова.

Відео наради в С14 назвали "Тренінг "Сховай вбивцю в лікарні", маючи на увазі епізод з Крисіним.

14 грудня дівчина з праворадикальної організації С14 таємно знімала на відео внутрішній тренінг в ІС, але коли її помітили, на допомогу їй прийшли троє молодих чоловіків - також з С14. Вони стверджують, що персонал намагався відібрати мобільний, на який знімали відео. Поліція їх затримала.

В організації заявили, що Тодуров нібито проводив тренінг, "як не допустити історію з виявленням корупційних схем, коли бандюків кладуть в лікарню, щоб вони не сиділи в тюрмі". Пізніше в ІС виклали свою версію, а Тодуров заявив, що персонал навчали "комунікації при знаходженні під агресією і захисту прав пацієнтів".

"Ідеальний варіант: спровокувати, зняти якусь агресію, пов'язану з фізичним насильством. Я б так робив <...> Агресії ніякої фізичної не повинно бути (з боку персоналу). В ідеалі бити не треба", - говорить на відео Тодуров , пропонуючи санітарку "вилити відро води на голову" активістам.

Відповідаючи на питання когось із присутніх про те, що буде, якщо в лікарню привезуть когось із активістів, Тодуров під сміх в залі сказав: "Якщо його привезуть в нашу реанімацію, він вже не зможе зробити показань, я сподіваюся".

Разом з тим, колектив ІС звернувся до керівництва держави, звинувативши в.о. голови МОЗ Уляну Супрун в "висловлюваннях, які принижують честь, гідність та ділову репутацію" працівників і установи.

Раніше вона заявила, що дії керівництва ІС нібито пов'язані з виборами головлікаря 18 грудня (переобрали Тодурова), і додала, що "російські ЗМІ вдячні Тодурову за картинку для своїх антиукраїнських страшилок".

26 лютого 2018 року Юрія Крисіна, який отримав чотири роки в'язниці за співучасть у вбивстві, виявили в дитячому відділенні ІС, після чого туди прийшли С14 і облили його зеленкою. У відповідь на питання LIGA.net про те, що дорослий пацієнт робить в дитячому відділенні, по телефону завідуючої відповіли, що "не дають консультацій". Сам Крисін запевняв, що нібито законно перебував в лікарні на обстеженні.

Комментарі

Останні новини