RU

"Спортсмен", викликаний ДАІ, збив журналіста, - Дорожній контроль видео

04.04.2012, 10:07
f1eb40d713ca49c8617604d45a6070bb.jpg
Сайт Дорожнього контролю повідомляє, що 2 квітня херсонські журналісти газети Дорожній контроль, перебуваючи в Миколаєві на вул. Пушкінська, 45, спробували взяти інтерв'ю у інспекторів ДАІ. Під час спілкування журналісти помітили, що на задньому сидінні патрульного автомобіля лежали два напівзаповнені протоколи. "Тобто точно такі ж протоколи, які були раніше зафіксовані в Запоріжжі", - сказано в повідомленні.

Дорожній контроль відразу ж набрав 102 і викликав чергового ДАІ. "Однак замість чергового ДАІ, приїхав "спортсмен" на автомобілі ВАЗ, держномер ВЕ9764АН. Вийшовши з машини, невідомий підійшов до журналіста Віталія Косенка й заявив, що він зі своїми колегами з міста не виїде. За словами "спортсмена", на виїзді з міста буде організована засідка, яка розправиться з ними", - підкреслюють автомобілісти.

Після цього невідомий сів у автомобіль, вивернув кермо вліво й зачепив бампером журналіста. Далі "спортсмен" продовжив рух і навмисно збив журналіста Дорожнього контролю. Потім "спортсмен" спробував сховатися з місця ДТП заднім ходом, але його автомобіль заблокували активісти Дорожнього контролю. Тим часом даішники, які весь цей час перебували поруч, ніяких активних дій не вживали.

Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини