Чоловік і жінка, які виїхали з окупованої території, передавали знайомому бойовику дані про ВСУ в Бахмутському та Слов'янському районах Донеччини

У районі проведення антитерористичної операції на сході України співробітники Служби безпеки України припинили діяльність інформаторської мережі одного з бандформувань терористичної організації ДНР. Про це повідомила прес-служба СБУ, опублікувавши оперативне відео.

Було встановлено, що двоє вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Донбасу "зливали" знайомому бойовику інформацію про переміщення та місця дислокації військової техніки і бійців Збройних Сил України.

"Чоловік і жінка передавали бойовикам інформацію для підготовки диверсій проти сил антитерористичної операції на території Бахмутського і Слов'янського районів Донецької області", - уточнили в СБУ.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Росії частину Донецької і Луганської областей України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються РФ, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.