СБУ: Чиновник міськради вимагав хабар майже в 5 млн - відео видео

02.04.2019, 16:33
Фото: ssu.gov.ua

Директора одного з комунальних підприємств Львівської міської ради викрито на хабарі. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У Службі безпеки стверджують, що чиновник організував схему фіктивних поставок вапна, яке повинно було використовуватися для очищення фільтрату Грибовицького сміттєзвалища. Відзначається, що, за задумом підозрюваного, планувалося використовувати третину передбаченої технологічним процесом кількості вапна. За даними СБУ, чиновник хотів отримувати 65% від суми перерахованих коштів за фактично поставлений товар, плюс "відкат" з кожного поставленого кілограма вапна. За висновком експертів, діяльність чиновника могла призвести до тяжких екологічних наслідків.

Повідомляється, що співробітники СБУ задокументували вимагання директором КП 4,7 млн ​​грн від місцевого підприємця за визнання його переможцем відкритих торгів і підписання з ним договору поставки вапна з подальшою фальсифікацією бухгалтерської документації за нібито поставлену продукцію.

У спецслужбі пишуть, що директора затримали на робочому місці при отриманні частини хабара в сумі понад 400 000 гривень. Зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Вирішується питання про повідомленні затриманому про підозру.

14 березня повідомлялося, що СБУ і ГПУ викрили на хабарі радника керівництва МВС, який вимагав через посередника 30 тис. доларів від власників мережі київських ломбардів.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса