RU

Прикордонники запобігли вивезенню в Росію 4 т меду на 500 тис грн видео

20.09.2017, 12:17
Фото: dpsu.gov.ua
У Луганській області прикордонники затримали дев'ятьох українців, які везли в Росію 4 тонни продуктів харчування двома автомобілями. Сядь виявленого товару було 2 тонни меду і 2 тонни медового пилку. Сума їх оцінки склала понад 500 тис грн. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Порушників затримали в ході реалізації інформації, яку отримали оперативні підрозділи Державної прикордонної служби. Два автомобіля УАЗ української реєстрації зупинили на напрямку українського н.п. Нижня Бараниківка і російського Калмиківка за 50 м від кордону з Росією.

Прикордонники запобігли вивезенню в Росію 4 т меду на 500 тис грн

Для того, щоб не допустити порушення кордону й затримати порушників, які швидко рухалися в бік державного кордону, прикордонникам довелося здійснити вісім попереджувальних пострілів вгору з АК.

Прикордонники запобігли вивезенню в Росію 4 т меду на 500 тис грн

На затриманих складено протоколи за ст. 204-1 КУпАП, справу направлено до суду, вантаж і автомобілі передані представникам ДФС.

Фото, відео: dpsu.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини