RU

Пасажири автобуса з РФ до України 8 годин сиділи в полі: відео видео

14.01.2019, 17:23
Фото: www.0629.com.ua

Вчора, 12 січня, по дорозі з Росії в Україну зламався пасажирський автобус, який слідував за маршрутом Краснодар - Маріуполь. Люди спочатку провели 8 годин на полі, а потім 10 годин на одній з автостанцій у Воронезькій області. Про це повідомляє сайт міста Маріуполь 0629 з посиланням на одну з пасажирок Юлію.

Сказано, що автобус зламався, не доїхавши 40 км до кордону з Україною. В автобусі їхало 50 осіб, в тому числі маленькі діти.

"Ми простояли 8 годин без тепла і світла в полі. Водії намагалися відремонтувати автобус, але у них довго нічого не виходило. У підсумку вони кинули все і лягли спати", - розповіла пасажирка.

Люди дзвонили в МНС Росії, "але ніхто не приїжджав". Після виклику поліції, до них приїхав тільки мер населеного пункту Кантемирівка Воронезької області РФ. Звідти відправили за пасажирами два автобуса, які люди 10 годин чекали на залізничній станції.

"У деяких вже не було рублів, тому, щоб якось прохарчуватися, люди почали скидатися останніми російськими грошима", - зазначили у виданні.

Диспетчер перевізника сказала, що за ними приїхали ще досить швидко, так як з Маріуполя транспорт б їхав добу.

На даний момент пасажири вже знаходяться в Україні, на шляху до дому.

Фото, відео: www.0629.com.ua

Комментарі

Останні новини