RU

Під Одесою затримали судно, яке переправляло людей до Криму видео

09.06.2017, 11:49
Фото: dpsu.gov.ua
Оперативники Південного регіонального управління Держприкордонслужби спільно з поліцією провели арешт судна Bospor (прапор Молдова), яке незаконно переправляло моряків і жителів Одеської і Херсонської областей через державний кордон. Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Спільна міжвідомча група, в рамках кримінального провадження, тривалий час проводила заходи щодо документування і протидії функціонування організованої злочинної групи.

Як з'ясували правоохоронці, протягом 2015-2017 років порушники, з використанням суден закордонного прямування, здійснювали незаконне переправлення моряків через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

Під Одесою затримали судно, яке переправляло людей до Криму

Крім того, було встановлено, що за вказаний період організатори каналу за допомогою вказаного вище арештованого судна незаконно переправили через кордон майже 100 жителів Одеської і Херсонської областей.

Під Одесою затримали судно, яке переправляло людей до Криму

Попередня сума оцінки арештованого майна становить близько 44,5 млн грн.

Під Одесою затримали судно, яке переправляло людей до Криму

Зараз тривають подальші заходи по кримінальному провадженні.

Під Одесою затримали судно, яке переправляло людей до Криму

Фото: dpsu.gov.ua

Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав ДерждумуРФ нелегітимною.

Читайте також: Чому "Ватутін" йде в РФ: версія прикордонників і служби портів

1 червня круїзний лайнер вийшов з Києва і після відвідин Вилкове змінив курс в сторону Ростова-на-Дону. Зараз судно знаходиться біля входу в Керченську протоку. У Росморречфлот заявили, що для заходу в порт Ростова екіпаж повинен був подати заявку, однак перебування теплохода в водах Керченської протоки "не є порушенням".

Читайте також: Пригоди "Ватутіна": в Ростові відмовляються приймати корабель

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини