RU

Охорона київського супермаркету скрутила руки журналісту (відео) видео

11.10.2012, 10:07
Фото: ЕРА
Телеканал ICTV заявляє про напад охоронців супермаркету на свого журналіста. Про інцидент повідомляє й прес-служба столичної міліції.

У відомстві зазначають, що в чергову частину Солом'янського райуправління столичної міліції надійшло повідомлення про те, що у громадянина виник конфлікт з охороною супермаркету. "На місці події до міліції звернувся співробітник одного з телеканалів і повідомив, що він зайшов до супермаркету для здійснення покупок. Однак, коли він підійшов розрахуватися за придбаний товар, йому повідомили, що каси закриті і проінформували про необхідність звільнити приміщення, оскільки супермаркет в 23 години повинен закриватися. За словами заявника, чоловік, який представився начальником охорони, в грубій формі звернувся до нього з вимогою вийти з супермаркету, на що представник ЗМІ відповів, що обов'язково покине супермаркет після того, як розрахується за товар. Після цього двоє охоронців скрутили йому руки і силою виштовхали з магазину. Внаслідок чого у чоловіка був зламаний годинник", - сказано в повідомленні.

На момент спілкування міліції з заявником супермаркет уже був закритий, тому відразу на місці з'ясувати погляд другого боку інциденту співробітники МВС не змогли. Заява громадянина зареєстрована в Солом'янському РУ ГУМВС України в Києві. Всі обставини цієї події будуть з'ясовані в ході дослідчої перевірки. За її результатами буде прийнято процесуальне рішення.

Відео: ICTV

Комментарі

Останні новини