Увага! Відео містить сцени жорстокості і насильства!

Російське видання Новая газета опублікувало відеозапис тортур ув'язненого у виправній колонії №1 по Ярославській області РФ.

У виданні кажуть, що отримали відео від правозахисної організації "Громадський вердикт". Воно було записано реєстратором одного зі співробітників колонії. Події, зафіксовані на відео, сталися 29 червня 2017 року.

На записі зафіксовано, як близько 20 осіб у форменому одязі співробітників російських виправних установ по черзі б'ють знерухомленого чоловіка по п'ятах і гомілкам кийком і кулаками. Людина при цьому благає їх припинити. Періодично йому на обличчя ллють воду з відра. Ув'язнений пізніше розповів, що це потрібно було нібито для того, щоб він захлинався. Потім люди в формі охоронців знімають з чоловіка одяг і продовжують його бити.

Видання пише, що ув'язненого звуть Євген Макаров. Юрист "Громадського вердикту" стверджує, що після тортур він не міг підвестися на ноги і ходив під себе кров'ю.

Організація добилася розслідування цього випадку.

За версією Макарова, його побили після того, як він обурився з приводу кинутого на підлогу листа від його матері. Згідно з версією співробітників колонії, цей випадок з листом дійсно мав місце після "неповного обшуку", проведеного співробітниками в ШІЗО, де утримувався Макаров. Однак, за їхніми словами, до ув'язненого застосували спецзасіб через те, що він нібито закликав інших в'язнів на бунт, а також намагався поранити себе цвяхом.

Видання також опублікувало імена всіх, хто був присутній на відео.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне