RU

Харківські даівці відкупилися від ДТП - Дорожній контроль видео

23.07.2013, 10:58
Фото: roadcontrol.kh.ua
У Харкові сталося ДТП за участю патрульного автомобіля ДАІ. Про це повідомляє прес-служба МВС у Харківській області.

У повідомленні сказано, що 22 липня опівночі в Харкові на пр. Героїв Сталінграда сталося зіткнення автомобіля Chevrolet Aveo і патрульного автомобіля ДАІ. "Внаслідок ДТП потерпілих немає. Зараз з'ясовуються причини та обставини ДТП", - додали в МВС.

У той же час, за даними активістів Дорожного контролю (ДК), винуватцем ДТП стала саме патрульна машина. Крім того, стверджують активісти руху, постраждалі в ДТП все-таки були. "Chevrolet Aveo рухався по вул. Героїв Сталінграда близько 105 будинку в бік пр. 50 років СРСР. Його руху завадив патрульний автомобіль, за кермом якого сидів прапорщик міліції, який грубо порушив ПДР - а саме пішов на розворот з правої смуги через подвійну осьову, не надавши при цьому ні звукового, ні світлового сигналу ", - сказано в повідомленні.

У ДК стверджують, що співробітники міліції зняли номери з розбитого автомобіля ДАІ, викликали евакуатори, бажаючи приховати факт ДТП. Але нібито через обурення очевидців міліція була змушена скласти протокол ДТП.

Крім того, за даними ДК, пасажири Chevrolet отримали тілесні ушкодження, але слідчо-оперативна група для огляду місця події не виїжджала. "Були проігноровані скарги та прохання постраждалих пасажирів Aveo про необхідність надання їм першої медичної допомоги", - зазначили активісти руху.

Повідомляється також, що на місце ДТП приїхало керівництво ДАІ в особі Ігнатенка Сергія Івановича - командира роти міського ДАІ та Усенка Владлена Михайловича - начальника ДАІ міста на своїх особистих автомобілях представницького класу.

Представники ДК стверджують, що керівництво ДАІ провело короткі переговори з сестрою водія. Зрештою постраждалим були передані грошові кошти в розмірі $8000 і ДТП не стали оформляти.

Відео: Дорожній контроль

Комментарі

Останні новини