RU

День з життя танкіста: бойова підготовка 17-ї бригади - відео видео

24.03.2017, 12:46
Скріншот з відеозапису
У Донецькій області проходить бойове злагодження підрозділів 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Військове телебачення України показало фрагменти полігонних "тренувань" танкістів.

В активній фазі війни Росії проти України бригада з ППД в Кривому Розі вела бойові дії у фронтовому секторі "Б", а окремі підрозділи 17 ОТБр брали участь в боях за Іловайськ і оборони Маріуполя.

Спецпроект LIGA.netРейд на Оленівку. Епізод війни в Донбасі

Призначення танкових військ: утримання зайнятих районів, рубежів і позицій; відбиття ударів противника; прорив оборони противника, розгром його військ, захоплення важливих районів, рубежів і об'єктів.

Ключові бої, в яких були задіяні українські танкові підрозділи, відбулися в червні-серпні 2014 року за звільнення населених пунктів Донецької і Луганської областей, при оточенні Луганська в серпні 2014-го, в битві за Донецький аеропорт з липня 2014 по січень 2015- го, при обороні Дебальцеве в лютому 2015 року.

Відео: Youtube /  Військове телебачення України

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини