Під час огляду багажника авто увагу прикордонників привернула великогабаритна господарська сумка, "яка подавала ознаки "життя"

Громадянин Туркменістану намагався провезти через кордон з Білорусі в Україну свою співвітчизницю, сховавши її в господарській сумці. Про це повідомляє прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі.

Там розповіли, що 3 січня при оформленні на виїзд з Білорусі автомобіля ВАЗ російської реєстрації гомельські прикордонники виявили порушницю кордону.

Їх увагу під час огляду багажника авто привернула великогабаритна господарська сумка, "яка подавала ознаки "життя".

У ній була виявлена ​​22-річна громадянка Туркменістану, яка за допомогою свого співвітчизника таким способом розраховувала перетнути кордон, повідомили гомельські прикордонники.

Чоловік і жінка затримані. Вони будуть притягнуті до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону та порушення правил перебування.

У жовтні з Росії в Україну через пункт пропуску Гоптівка в Харківській області громадянин РФ намагався ввезти труп жінки, видаючи її за живу. Тіло виявили прикордонники в автомобілі Ford в сидячому положенні на задньому сидінні.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне