Сьогодні, 16 вересня, в Миколаєві зірвалася з першої спроби розводка Інгульського мосту для проходження в акваторію ДП Суднобудівний завод імені 61 комунара ракетного катера Прилуки та корабля морської охорони Григорій Куроп'ятников. Про це повідомляє місцеве видання НикВести.

Ймовірна причина асфальті, який скував конструкції моста на місці розстикування. Не виключено, що служби могли пошкодити механізм підняття моста при дорожніх роботах. Спроба розвести міст почалася приблизно в 12:15, через годину вона не увінчалася успіхом. "Одна з версій події - перевантаження асфальтного покриття. Зараз туди виїхали фахівці, які з'ясують всі обставини і причини. Ситуація під контролем. Корабель зараз стоїть на якорі, рух транспорту відновлено, рух по місту йде. Це технічна проблема, таке вже бувало і не разів. Зараз там знаходяться всі служби, які відповідають за стан мостів, - сказав Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров.

Комунальники ломами розбивали асфальт. Приблизно через годину після початку спроб розвести міст автомобільний рух по ньому було знову відкрито, а ще через деякий час військові кораблі розвернулися і пішли.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне