RU

Бойовик, який був задіяний в охороні військових РФ, здався СБУ видео

25.09.2017, 12:42
Скріншот з відеозапису ssu.gov.ua
Колишній бойовик, який був задіяний в охороні російських військових в терористичній організації ДНР, здався СБУ. Він скористався програмою Служби безпеки України "Тебе чекають вдома", передає прес-центр СБУ.

У 2014 році житель Донецької області, піддавшись обіцянкам сепаратистів, приєднався до незаконних збройних формувань терористичної організації ДНР. У складі банд угруповань він охороняв військові об'єкти, зокрема "генеральний штаб" бойовиків і представників російського командування.

Ставши свідком грабежів місцевого населення, знущань з боку російських військових, він вирішив покинути ряди бойовиків і територію так званої Новоросії. Довгий час він, побоюючись кримінальної відповідальності, переховувався у родичів на підконтрольній Україні території.

Дізнавшись від знайомих про програму СБУ "На тебе чекають вдома", колишній бойовик звернувся в правоохоронні органи і повідомив про свою участь у складі бандформування. Обставини скоєного людиною правопорушення перевіряються в рамках кримінального провадження.

Зараз колишній бойовик перебуває вдома зі своєю сім'єю і очікує передбаченого законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

Він закликав учасників незаконних збройних формувань повертатися додому, до своїх дітей, дружин і батьків, скориставшись програмою СБУ "На тебе чекають вдома".

Раніше сьогодні повідомлялося, що вступив в силу вирок Лисичанського міського суду стосовно 26-річного місцевого жителя, який сприяв діяльності терористів ЛНР.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини