RU

Бої за Донецький аеропорт: фільм про кіборга і висоту №17 - відео видео

14.01.2019, 11:30
Скріншот з відеозапису

У мережі з'явився перший епізод з циклу Відеохроніка, присвячених обороні Донецького аеропорту під час активної фази війни Росії проти України в 2014-2015 роках. Сюжет зняв на мобільний телефон заступник командира взводу 93-ъ бригади ЗСУ "Холодний яр" херсонець Олексій Болдирєв з позивним "Малюк", оформила і опублікувала його студія Babylon'13.

Раніше цей боєць АТО неодноразово викладав окремі записи власної хроніки, в тому числі і відео, на якому група "кіборгів" разом з ним піднімає український прапор над новим терміналом аеропорту.

В останні дні оборони ДАП проросійські терористи під час "перемир'я" для евакуації своїх поранених і убитих таємно замінували несучі конструкції нового терміналу і підірвали їх. Після разових великих втрат в цьому епізоді залишатися в повністю зруйнованому аеропорту не було сенсу: військові пішли з руїн і закріпилися в Пісках і біля цього фронтового селища, взявши територію під вогневої контроль артилерії.

Через рік після фінальних кадрів в цьому сюжеті Болдирєв разом з другом Іраклієм "Іка" Кутеліэю загинули під час "перемир'я" в селищі Опитне неподалік від ДАП: їх БМП-2 9 грудня 2015 року підірвалася на фугасі. "Малюкові" було 28 років.

Читайте також: Колишній Донецький аеропорт на п'ятому році війни: відео руїн з дрона

Відео: Babylon'13

Комментарі

Останні новини