RU

Авдіївка: Люди розуміють, звідки прилітають "подарунки" - відео видео

29.03.2017, 13:05
bdbac0d62df7d6d7ba217b749b052125.JPG
Бойовики з Градів російського виробництва періодично накривають промзону Авдіївки, при цьому спеціально обстрілюють житлові квартали з танка. Про це сказав боєць АТО, командир взводи з позивним Санич.

"Танк працює на 10 кілометрів, у нас немає такої зброї, артилерії, щоб їх діставати..., чим більше вони під'їжджали ближче, тоді ми могли їх мінометом дістати, прямою наводкою. Нещодавно було пряме попадання танка", - сказав Санич.

За його словами, коригувальники вогню терористів розуміють, що обстрілюють місцевих жителів.

Санич впевнений, що робиться для того, щоб налаштувати людей проти ЗСУ.

"Деякі вірять, що ми можемо самі по собі стріляти. Якщо вони вірять, то гріш їм ціна. Розумні адекватні люди розуміють, звідки воно прилітає, і ці "подарунки" їм приходять", - сказав військовий.

Під час останнього загострення з 27 по 31 січня 2017 року, коли були бої, Санич сказав: "Там просто було справжнє пекло. П'ять днів пекла"

Увечері 30 січня 2017 року внаслідок обстрілу бойовиками Авдіївки на місцевому коксохімічному заводі були перебиті всі гілки електропостачання, в результаті чого на підприємстві почалася часткова консервація, а місто опинилося  на межі соціально-економічної катастрофи. Було оголошено надзвичайний стан.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини