RU

Актор-військовий Пашинін в зоні АТО: Незалежність - вона ось тут видео

28.08.2017, 11:26
Анатолій Пашинін (фото - скріншот відео)
Український і російський актор театру і кіно Анатолій Пашинін, який вже місяць воює в Донбасі за Україну, заявив, що "відчуття незалежності" можна відчути саме в зоні проведення антитерористичної операції. Про це він розповів в інтерв'ю каналу 1+1.

"Я тут не виконую обов'язок, перебуваючи ось з цими славними хлопцями, я кайф ловлю. Незалежність - вона ось тут", - сказав Пашинін.

За його словами, позивний "Дублер" він взяв у брата, який воював під Донецьким аеропортом. "Оскільки у нас однаковий набір хромосом, я вирішив, що його ім'я теж підійде", - додав він.

Боєць АТО з позивним "Тихий" говорить, що Пашинін іншим військовослужбовцям "як брат". "Брат за брата, зуб за зуб, око за око. Він брат, він це довів у бою", - підкреслив Тихий.

Пашинін додав, що незважаючи на те, що він воює на боці України, йому досі пропонують ролі в російському кіно. "Актор - це кладовище незіграних ролей", - уточнив актор.

Відповідаючи на питання, чи складно йому було відмовитися від слави, він сказав: "Любов, які там гроші. Ось це важливо".

Читайте також: Російський актор Пашинін вже місяць воює в АТО за ЗСУ - ЗМІ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини