RU
07.05.2015, 12:28

Змучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортаж

Змучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортажЗмучені українці прибули з Непалу в Бориспіль: фоторепортаж
Літак Міністерства оборони України Іл-76 сьогодні прибув з Непалу, зруйнованого найпотужнішим землетрусом. На борту повітряного судна знаходилися 87 осіб, з них 76 громадян України і 11 громадян інших держав.

Нагадаємо, Іл-76 вилетів  в Непал 30 квітня, на евакуацію українців уряд виділив 7 млн ​​грн. Проте в аеропорту Делі (Індія) була виявлена ​​поломка одного з двигунів, запчастину відправили з України, але вона застрягла на митниці. Потім, на зворотному шляху, при посадці в Делі виявилося пошкоджено колесо. У підсумку повернутися в Україну вдалося лише 7 травня.

Фото - Міноборони

Читайте також: У Міноборони розповіли подробиці польоту за українцями в Непал

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: