RU
03.04.2014, 15:44

Землетрус в Чилі: поштовхи тривають другий день

Землетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий деньЗемлетрус в Чилі: поштовхи тривають другий день
У Чилі в результаті потужного землетрусу загинули шість чоловік. Осередок землетрусу залягав на глибині 10 км. Його епіцентр знаходився в 86 км на північний захід від Ікіке. Після землетрусу було зафіксовано понад 20 повторних поштовхів різної інтенсивності.

Північні райони країни оголошені зоною стихійного лиха. Сьогодні біля узбережжя Чилі знову стався землетрус. Магнітуда склала 7,8, було оголошено евакуацію через загрозу цунамі.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне