RU
20.01.2011, 17:00

Вибух у Макіївці: організатори налаштовані серйозно

Вибух у Макіївці: організатори налаштовані серйозноВибух у Макіївці: організатори налаштовані серйозноВибух у Макіївці: організатори налаштовані серйозноВибух у Макіївці: організатори налаштовані серйозно

Сьогодні у Макіївці Донецької області прогриміли два вибухи: біля Червоного ринку по вулиці 250-річчя Донбаса і біля державного підприємства "Макіїввуголь" на площі Радянській.

Вибухом серйозно пошкоджені центральний вхід і вестибюль вугледобувного підприємства. Вибухова хвиля вибила скло у вікнах до шостого поверху. Постраждалих немає. За фактом вибухів порушена справа.

Неподалік від вибухів на стіні одного з будинків було закріплено конверт з вимогою про передачу 4,2 мільйона євро купюрами по 500 євро до 17:00 четверга і загрозою повторення вибухів у п'яти місцях у разі невиконання вимог.

"Ми замінували 5 місць великого скупчення людей", - йдеться у записці. Також повідомляється, що 2 вибухи, які прогриміли вранці, були здійснені з метою демонстрації серйозності намірів. До того ж самі організатори назвали ці події "невеликими вибухами". Організатори ідентифікували себе як "група людей, яка виступає проти влади". "Наші близькі померли, нам нічого втрачати", - також йдеться у записці.

Ранкові вибухи правоохоронці оцінюють у 200 грамів тротилового еквівалента, що відповідає вибуху ручної гранати. Вибухові пристрої були керованими по радіо і приведені у дію дистанційно.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне