UA
27.08.2012, 11:19

Венесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життів

Венесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життів
На найбільшому у Венесуелі нафтопереробному заводі Amuay в суботу, 25 серпня, стався вибух. Щонайменше 40 людей загинули, ще понад 30 осіб отримали поранення. Причиною вибуху називають загоряння парів пропану. Від вогню постраждали два резервуари, розташована поблизу казарма військового підрозділу, трубопроводи, автомобілі, а також будівлі, що знаходилися поруч. Локалізувати пожежу вдалося надвечір суботи.

У зв'язку з трагедією президент Венесуели Уго Чавес оголосив триденний національний траур. Міністр енергетики та нафти Венесуели Рафаель Рамірес заявив, що завод відновить виробничу діяльність, щойно вогонь буде погашений.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне