RU
27.08.2012, 11:19

Венесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життів

Венесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життівВенесуела в жалобі: вибух на нафтозаводі забрав 40 життів
На найбільшому у Венесуелі нафтопереробному заводі Amuay в суботу, 25 серпня, стався вибух. Щонайменше 40 людей загинули, ще понад 30 осіб отримали поранення. Причиною вибуху називають загоряння парів пропану. Від вогню постраждали два резервуари, розташована поблизу казарма військового підрозділу, трубопроводи, автомобілі, а також будівлі, що знаходилися поруч. Локалізувати пожежу вдалося надвечір суботи.

У зв'язку з трагедією президент Венесуели Уго Чавес оголосив триденний національний траур. Міністр енергетики та нафти Венесуели Рафаель Рамірес заявив, що завод відновить виробничу діяльність, щойно вогонь буде погашений.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне