RU
19.05.2014, 10:20

Велика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осіб

Велика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осібВелика повінь на Балканах: загинуло вже 35 осіб
Балкани охоплені великим повінню. Стихія вже забрала життя щонайменше 35 людей. При цьому рятувальні служби Сербії готуються до нового різкого підвищення рівня води в річці Сава, однієї з найбільших річок в країні.

Повені були викликані зливовими дощами, які почалися в регіоні, щопризвели до виходу річок з берегів і затоплення величезних територій, включаючи міста й села. Нинішню повінь на Балканах називають однією з найсильніших за останні сто років. Десятки тисяч людей залишилися без даху над головою.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне