RU
22.08.2014, 11:16

В Черкаській області горять 11 цистерн з нафтою: фото пожежі

В Черкаській області горять 11 цистерн з нафтою: фото пожежіВ Черкаській області горять 11 цистерн з нафтою: фото пожежіВ Черкаській області горять 11 цистерн з нафтою: фото пожежіВ Черкаській області горять 11 цистерн з нафтою: фото пожежіВ Черкаській області горять 11 цистерн з нафтою: фото пожежі
22 серпня о 6:35 на залізничній станції "Городище", за попередніми даними, в результаті сходу з рейок 20 цистерн, стався розлив нафтопродуктів і загоряння 11 цистерн з локомотивом. Всього у складі потягу знаходилося 35 цистерн.

Як повідомляє прес-служба ДСНС України, пожежа локалізована о 09:50, тривають роботи з остаточної ліквідації пожежі. Пожежно-рятувальними підрозділами проводяться пінні атаки, і захист прилеглих будівель і споруд.

До ліквідації пожежі всього залучено 40 одиниць техніки та 200 чоловік. Додатково залучено сили та засоби Київського і Кіровоградського гарнізонів ДСНС України в складі шести пожежно-рятувальних відділень на автоцистернах та пінний хід. Від Укрзалізниці до ліквідації пожежі залучено 3 пожежні потяги.

Фото - novadoba.com.ua 


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне