RU
24.09.2013, 09:33

Ураган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалих

Ураган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалихУраган на Львівщині: повалені дерева і ЛЕП, двоє постраждалих
Напередодні ввечері в Самбірському районі Львівської області в результаті проходження атмосферного фронту (сильний дощ і пориви вітру більше 25 м/с) на території міста Самбір та Самбірського району було пошкоджено дахи житлових будинків і вибито скло в будівлях. Ще дві людини отримали травми. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДНС у Львівській області.

Крім того, вітер повалив дві опори ЛЕП, в 20 місцях виникли обриви ліній електропередач, знеструмлено 8 населених пунктів, пошкоджено чотири автомобілі.

Фото: lviv.mns.gov.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне