RU
11.05.2012, 14:46

У Криму на берег виносить мертвих дельфінів

У Криму на берег виносить мертвих дельфінівУ Криму на берег виносить мертвих дельфінівУ Криму на берег виносить мертвих дельфінівУ Криму на берег виносить мертвих дельфінівУ Криму на берег виносить мертвих дельфінів
Протягом останніх двох-трьох тижнів щодня на кримському узбережжі знаходять мертвих дельфінів. Про це повідомляє сайт місцевої газети Кафа.

За словами місцевих жителів, море масово викидає на берег поранених дельфінів. Так, 7 травня уздовж берега лежало більше десяти дельфінів, які мають однакові поранення у вигляді порізів в області живота. 8 травня з ранку на берег були викинуті ще дві туші дельфінів з такими ж пораненнями. Мертві дельфіни лежать уздовж берега і розкладаються на сонці.

Старший науковий співробітник Карадазького природного заповідника та директор лабораторії Брема Сергій Кривохижин констатував, що так буває кожну весну. За його словами, щорічно в розпал сезону лову камбали і катрана море викидає на берег загиблих дельфінів.

"У Криму є два основних місця такого явища: Феодосійська затока й узбережжя Євпаторії. Щодня навесні дельфіни масами гинуть в рибальських мережах. В основному у викинутих на берег дельфінів відсутній хвіст або плавники, рибалки відрізають їх, щоб витягнути з сітки", - говорить він .

Рани на тілах дельфінів учений пояснив тим, що це могли бути чайки, або хтось таким чином підгодовує тварин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне