RU
14.05.2012, 12:42

У Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматки

У Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматкиУ Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматкиУ Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматкиУ Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматкиУ Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматкиУ Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматкиУ Керчі на АЗС вибухнуло таксі: авто рознесло на шматки
У Керчі на газовій автозаправної станції під час заправки автомобіля метаном стався вибух. Розірвався газовий балон, що знаходився в машині. Пожежі не було, - передає кримська kerch.fm.

Машина, яка постраждала під час вибуху, працювала в службі таксі. Від автомобіля залишилася лише передня частина: фрагменти машини вибухом рознесло по всій заправці. За попередньою інформацією, причиною вибуху міг стати заводський брак балона газової установки автомобіля.

Від вибуху постраждали дві людини - водій і заправник. Їх з травмами на швидкій відвезли в лікарню. За попередньою інформацією, під час вибуху в машині не було людей.

Фото: kerch.fm
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: дтп
Популярне