UA
03.08.2017, 16:51

У Дніпрі викрили рехаб, в якому насильно утримували 11 осіб

У Дніпрі викрили рехаб, в якому насильно утримували 11 осіб

У Дніпрі правоохоронці 2 серпня викрили так званий реабілітаційний заклад, в якому незаконно утримували 11 осіб. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

У приміщенні приватного будинку, яке майже не пристосоване для проживання, нібито проводився курс реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності.

Під час огляду місця події правоохоронці виявили в будинку 30 осіб, 11 з яких перебували там не з власної волі.

Це приміщення використовувалося одним з благодійних фондів на підставі договору оренди.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом незаконного позбавлення волі 11 осіб (ч. 1 ст. 146 КК України).

Слідчі встановлюють обставини, за яких потерпілі потрапили до центру, умови їх утримання, підстави перебування в установі, а також застосування до них фізичного або психологічного насильства. Досудове розслідування триває.

Вчора повідомлялося, що в Києві та Київській області поліція розкрила діяльність нелегальних реабілітаційних центрів, в яких пацієнтів утримували силою і застосовували до них заборонені психотропні засоби. 

Фото: dnipr.gp.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне