RU
10.10.2011, 16:19

У Черкаській області зійшов з рейок "товарняк"

У Черкаській області зійшов з рейок "товарняк"У Черкаській області зійшов з рейок "товарняк"У Черкаській області зійшов з рейок "товарняк"У Черкаській області зійшов з рейок "товарняк"У Черкаській області зійшов з рейок "товарняк"

Вранці 9 жовтня о 6:30 ранку в Черкаському районі біля села Білозір'я, вантажний потяг зійшов з рейок. Сталося це на 910-му кілометрі Одеської залізниці.

Під час проходження вантажного потягу сполученням "Черкаси - ст. Шевченка", який перевозив 40 вагонів, стався схід колісними парами двосекційного тепловоза і шести вагонів, чотири з яких перекинулися (один був завантажений консервами). Внаслідок аварії пошкоджено близько 60 метрів залізничного полотна.

До ліквідації наслідків аварії залучили два районних відділи і оперативну групу УМНС України в Черкаській області, два ремонтно-відновлювальних потяги, два трактори, дев'ять вантажних автомобілів з прибирання вантажу, ремонтні бригади Черкаської і Шевченковської залізниці 100. Постраждалих внаслідок аварії немає. Причина аварії - проїзд на забороняючий сигнал світлофора.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне