RU
13.01.2011, 13:55

У Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі квартали

У Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі кварталиУ Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі кварталиУ Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі кварталиУ Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі кварталиУ Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі кварталиУ Бразилії потоки бруду і каменів накрили цілі квартали

В бразильському штаті Ріо-де-Жанейро кількість загиблих внаслідок повеней і зсувів, викликаних проливними дощами, склала, за останніми даними, 257 людей.

Основний удар стихія нанесла по гірських районах штату, де розташовані міста Терезополіс, Нова-Фрибургу і Петрополіс.

У муніципії Нова-Фрибургу за добу з вівторка на середу випала місячна норма опадів, і це при тому, що січень вважається там місяцем сильних тропічних злив.

Потоки бруду і каменів накрили цілі житлові квартали. В результаті було зруйновано не лише селища бідноти, але й благоустроєні туристичні райони. В потерпілих муніципіях порушено енергопостачання і телефонний зв'язок.

Зсуви перерізали всі основні автомобільні дороги в гірській частині штату, а також федеральну трасу, що сполучає Ріо-де-Жанейро з внутрішніми районами країни. Відсутність надійного транспортного сполучення ускладнює рятувальні операції в гірських районах.

Федеральні власті терміново виділили 780 мільйонів реалів (близько $480 мільйонів) для допомоги потерпілим.

У зоні лиха оголошено надзвичайний стан, військові розгортають там польовий госпіталь, який вже в середу почне приймати численних поранених і хворих.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: