RU
29.11.2012, 11:42

Торнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований завод

Торнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований заводТорнадо в Італії: перевернуті машини і зруйнований завод
На південь Італії обрушився потужний торнадо. Найсильніше постраждало місто Таранто. У багатьох будівлях вибито вікна, на вулицях - перевернуті машини і повалені дерева.

На території найбільшого в Європі сталеплавильного заводу вітром знесло будівельний кран - він впав і зруйнував цех. Пропали безвісти троє робітників, ще понад 30 отримали поранення.

Також блискавка влучила в заводську трубу, з якої на кілька десятків метрів піднялося полум'я. Уламки труби впали на лінії електропередач, що призупинило рух місцевих електричок.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне