RU
21.05.2013, 17:55

Торнадо в США: загинули не менше 20 дітей

Торнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітейТорнадо в США: загинули не менше 20 дітей
Кількість загиблих в результаті торнадо в штаті Оклахома продовжує зростати. Зараз влада говорить, що кількість загиблих може перевищити 100 осіб. Серед загиблих не менше 20 дітей, так як під удар торнадо потрапила початкова школа. За попередніми даними Національної метеорологічної служби США, швидкість вітру усередині воронки смерчу могла досягати 320 км/год. Ширина торнадо становила 1,5-3 км.

Основний удар стихії припав на містечко Мур з населенням в 55 тис. осіб, який є передмістям Оклахома-Сіті. У лікарнях перебувають понад 230 поранених, у тому числі 45 дітей. Десятки пацієнтів знаходяться в критичному стані.

Президент США
Барак Обама оголосив зоною стихійного лиха ряд районів штату Оклахома, постраждалих від руйнівного торнадо. Він розпорядився надати місцевій владі федеральну допомогу в ліквідації наслідків урагану. Така допомога може включати субсидії на будівництво тимчасового житла, ремонт пошкоджених будинків та виплату компенсацій за втрату незастрахованого майна.

Фото: ЕРА

Торнадо зруйнував місто в Оклахомі, загинули 90 людей: відео

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне