RU
19.06.2014, 15:19

Табір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідків

Табір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідківТабір АТО в Олексіївці після обстрілу: фото наслідків


Держприкордонслужба України оприлюднила фото і відео обстрілу позиції прикордонників і ЗС України в районі населеного пункту Олексіївка (Донецька область). Табір був обстріляний в ніч на 17 червня з восьми мінометів.

"Вогонь вівся прицільно і коректувався спеціально навченими бойовиками. В епіцентрі обстрілу виявилися найбільш важливі об'єкти табору. Зайнявши кругову оборону, прикордонники спільно з підрозділами ЗС України вступили в бій, після чого бойовики відступили", - зазначили у відомстві.

У ході бойового протистояння поранений 31 військовослужбовець, з них 11 прикордонників.

Фото - dpsu.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: