RU
01.06.2013, 09:30

Сутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газом

Сутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газомСутички в Стамбулі: поліція розганяла демонстрантів газом
У центрі Стамбула відбулися зіткнення між поліцією і демонстрантами. Більше ста людей отримали поранення, 60 людей затримані. Для розгону демонстрантів поліція застосувала водомети і сльозогінний газ.

Заворушення почалися вранці 31 травня, після того як поліція намагалася розігнати демонстрацію, скликану на знак протесту проти планів побудувати на місці місцевого парку новий торговий центр. Демонстрації поширилися на Анкару та інші міста. Люди протестують проти жорстких заходів, що застосовуються поліцією і силами безпеки.

Стамбульський суд вже прийняв рішення тимчасово призупинити реконструкцію, оскільки роботи руйнують коріння дерев парку. Реконструкція площі проводиться з метою розвантажити рух автомобілів і транспорту. Однак проект також передбачає будівництво над парком Гезі торгового центру.

Фото: ЕРА.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне