RU
04.06.2013, 13:38

Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду

Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду Стихія в Європі: Німеччина, Чехія та Австрія йдуть під воду

У цілому ряді країн Європи продовжує посилюватися потужна повінь. Багато міст і селищ в Південній Німеччині, Польщі, Швейцарії, Чехії та Австрії вже піддалися затопленню.

У Чехії оголошено надзвичайний стан. Влада була змушена відкрити шлюзи на півдні країни, щоб послабити тиск у греблях, через що величезні маси води спрямувалися у напрямку до Празі.

У Німеччині під водою опинилися Баварія, Саксонія, Тюрінгія і Баден-Вюртемберг. Багато трас в країнах, які зазнали повеней, закриті. В Австрії федеральна земля Зальцбург оголошена зоною підвищеної небезпеки.

Стихійне лихо викликане сильними дощами. За кілька днів у ряді країн центральної Європи випала двомісячна норма опадів. Від повеней загинули дев'ять осіб.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне