RU
19.01.2011, 15:40

Стихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемій

Стихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемійСтихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемійСтихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемійСтихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемійСтихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемійСтихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемійСтихія у Бразилії: сотні загиблих і небезпека епідемій

Кількість загиблих у бразильському штаті Ріо-де-Жанейро внаслідок обвалів і повеней становила 711 осіб.

Стихія завдала удару тиждень тому, коли на гірські райони штату за добу випала місячна норма опадів.

Однак список жертв продовжує збільшуватися в міру того, як рятувальники переходять від одного зруйнованого об'єкта до іншого. Близько двохсот осіб вважаються зниклими без вісти.

Влада визнала, що знайти всіх загиблих, швидше, не вдасться. Часто місця трагедій, що розігралися, покриті багатометровим шаром бруду і каменів, до того ж техніка в умовах гірської місцевості підійти туди не може.

Зараз зусилля ліквідаторів спрямовані на те, щоб якнайшвидше відновити системи життєзабезпечення, насамперед, водопостачання. Це важливо для того, щоб не допустити у зоні біди спалаху епідемій.

У постраждалі райони прямують лікарі для організації вакцинації населення. Туди доставляється питна вода, медикаменти, продовольство.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне