RU
29.12.2014, 16:37

Снігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відео

Снігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відеоСнігова буря, яка паралізувала Одесу: фото і відео
Одеса насилу справляється з наслідками потужного снігопаду, що обрушився сьогодні з ранку на місто і триває в цю хвилину. За інформацією Думской, дороги майже не розчищаються, а громадський транспорт, судячи зі стану проїжджої частини, буде ходити недовго.

"На поворотах і виїздах з дворів велика кількість застряглих автомобілів. Великих пробок немає, так як автомобілісти проявили свідомість і сидять вдома", - пише джерело.

Фото: Александр Гіманов

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне