RU
18.03.2015, 10:37

Снігопад у річницю анексії: Крим у білому

Снігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у біломуСнігопад у річницю анексії: Крим у білому
Через несподівано рясний снігопад 17 березня без електрики в окупованому рік тому Криму залишилися близько 18 тисяч людей. За відомостями метеорологів, причиною розгулу стихії став арктичний циклон.

16 березня 2014 року, нагадаємо, на півострові провели псевдореферендум про статус АР Крим. Сепаратисти оголосили, що 96,6% виборців, які взяли в ньому участь, "проголосували" за входження автономії до складу Росії. 17 березня на позачерговому пленарному засіданні розпущеного Верховною Радою двома днями раніше парламенту Криму було прийнято постанову "Про незалежність Криму". Після цього президент Росії Володимир Путін "схвалив" проект договору між РФ і Кримом про прийняття його до складу Росії. 18 березня такий договір підписали в Москві.

Практично весь цивілізований світ, за винятком сателітів і ситуативних союзників путінської Росії, засудив дії РФ і не визнав анексію Криму.

У скандальному фільмі, показаному російським телебаченням 15 березня 2015 року,
Путін відверто заявив, що приєднання півострова супроводжувалося військовою операцією, нібито спрямованою на захист території від можливого військового захоплення.


Фото: Крым.Реалии, соціальні мережі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне