RU
30.10.2012, 09:43

"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США

"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США"Сенді" затопив знаменитий вітрильник і терзає узбережжя США

На північному сході США жертвами тропічного шторму "Сенді" стали, за уточненими даними, 12 осіб. Щонайменше п'ятеро людей загинули в результаті падіння дерев, повалених сильним вітром. Про причини загибелі інших поки не повідомляється.

У центрі Нью-Йорка, на Манхеттені, спостерігаються великі перебої з подачею електрики. Всього в північно-східних штатах без світла залишилися півтора мільйона будинків - в багатьох районах електропостачання перервано з міркувань безпеки. Стихія може завдати шкоди в розмірі $20 мільярдів.

Швидкість поривів вітру в епіцентрі сягає 120 км на годину. Надзвичайний стан введено у восьми штатах США. Від стихії можуть постраждати до 60 млн чоловік. Президент США Барак Обама оголосив режим НС у штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсільванія, Коннектикут, Вірджинія, Массачусетс, Делавер, Род-Айленд і в окрузі Колумбія.

У Нью-Йорку вже евакуювали близько 400 тис. жителів, закрили школи, зупинили громадський транспорт. Рятувальники укріплюють будинки мішками з піском, люди в поспіху запасаються речами першої необхідності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне