RU
07.09.2018, 17:18

СБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпаси

СБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпасиСБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпасиСБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпасиСБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпасиСБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпасиСБУ: У Києві знайшли 4 гранатомети, вибухівку та боєприпаси

На території непрацюючого підприємства в Києві правоохоронці знайшли гранатомети, боєприпаси і вибухівку. Про це повідомляє в Facebook  прес-служба Служби безпеки України.

Спецслужба інформує, що виявлено чотири гранатомета РПГ-26, два кілограми пластиду, три порохових заряди до пострілів ПГ-7 і майже двісті патронів до автомата Калашникова калібру 5,45 міліметра.

За оперативною інформацією правоохоронців, зброю і боєприпаси привіз один з жителів Києва, побувавши в районі проведення антитерористичної операції, для використання у протиправній діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за статтею незаконне поводження зі зброєю, повідомляють у Службі безпеки.

Арсенал працівники СБУ виявили разом з співробітниками Подільського управління київської поліції.

6 вересня в гаражі місцевого жителя під Одесою правоохоронці знайшли противоградні ракети типу "земля-повітря". В схроні було 18 реактивних твердопаливних ракет, а також пускові установки "Алазань-2м" і "Кристал".

Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне