RU
15.06.2012, 12:57

Розгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дерева

Розгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дереваРозгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дереваРозгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дереваРозгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дереваРозгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дереваРозгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дереваРозгул стихії в Україні: двоє загиблих і повалені дерева

Як повідомляє прес-служба МНС, 14 червня в Полтавській області в результаті ураганного вітру з сильним дощем і градом сталося часткове пошкодження будівель і споруд у Кременчуцькому, Новосанжарському, Кобеляцькому, Козельщинському районах і в місті Комсомольськ.

На території 15-ти населених пунктів були пошкоджені 67 дахів приватних житлових будинків та 8-ми об'єктів соціально-побутової сфери, а також були повалені дерева. Знеструмлений 101 населений пункт. На полях пошкоджені посіви зернових культур.

В результаті стихії загинули дві людини і ще троє отримали травми. Зокрема, в селищі Корпус блискавка вразила 23-річного чоловіка, який  помер, а в місті Комсомольськ  дерево, яке впало, смертельно травмувало 73-річного чоловіка.

До ліквідації наслідків стихії залучено 127 осіб і 15 одиниць техніки МНС і 253 людини і 68 одиниць техніки комунальних служб.
Фото: mvs.gov.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне